Elektroinstalační materiál a technika

Uzamykatelná blokace páčky

použití

Lze ji použít na všechny typy modulových přístrojů, které mají otvory pro plombování. Hlavní výhodou tohoto patentovaného řešení (USA) je to, že umožní uzamykání páčky jak ve vypnutém tak i v sepnutém stavu.

 

a) možnost zablokování páčky ve vypnutém stavu je velmi důležité především pro:

b) uzamčení v sepnutém stavu se ocení především:

Univerzálnost

Souhrně, lze říct, že blokace řeší především BEZPEČNOST a SPOLEHLIVOST. V některých zemích je takováto blokace přímo povinnou výbavou pracovníků elektroúdržby.

 

 

popis a postup zajištění

Jde o velmi jednoduchý princip, který je založený na pružné vidlici jejichž vnější konce po stlačení změní svou rozteč tak, že hroty zapadnou mezi vodítka páčky. Po uvolnění se pak hroty zasunou do plombovacích otvorů v tělese přístroje. Proti znovu stlačení vidlice se zajistí středovým blokačním prvkem s otvorem, který se tak dostane na rovnoběžnou úroveň se stejnými otvory ve vidlici. Těmito otvory se pak provleče oblouk visacího zámku.

 

 

V naší nabídce jsou doposud tyto dva typy:

 

a) pro rozteče menší než 11 mm (například pro přístroje BONEGA, kde X = 10,5 mm), v ceníku pod pod označením 07-UBP11USA s červenou blokační západkou

 

b) pro rozteče od 11 do 13 mm, v ceníku pod pod označením 07-UBP13USA s černou blokační západkou

 

vlastní uzamykání

Visací zámek lze v případě uzamykání přístrojů ve vhodně zakrytovaném rozvaděči použít jakýkoli. Pokud však hrozí nebezpečí vzniku zkratu, pak je nutné použítí nevodivých, nemagnetických, nejiskřivých bezpečnostních zámků, které jsou také v naší nabídce a to:

 

Katalog výrobkůCeník ke stažení (doporučené koncové ceny)Kde nakoupit?Vyžádat schůzkuSrovnání 6 kA a 10 ka jističů do 63 A na českém trhuPřidejte svůj nápad!


odbytové oddělení - paní Adriana Jamná, tel. 518 335 216, mobil: 732 834 610, email : adriana.jamna@bonega.cz, 696 66  Sudoměřice nad Moravou 302, jednatel společnosti ing. Roman Hudeček, mobil: 603 542 347, roman.hudecek@bonega.cz


Sortiment | Novinky| O firmě | KontaktyKde nakoupit | Reference | RSS

BONEGA spol. s r.o. Sudoměřice nad Moravou 302 obchod@bonega.cz, tel. ústředna: 518 335 333-5, tel.: 518 335 216