» Jak u nás nakupovat

Kde nejrychleji nakoupit naše výrobky?
Vyžádejte si seznam partnerských velkoobchodů

 

Obsah této stránky:
 1. Vyhledávání zboží

 2. Ceníky

 3. Rabatové podmínky

 4. Objednávky

 5. Platební podmínky

 6. Dodací lhůty

 7. Odběr zboží a jeho doprava

 8. Záruční lhůty

 9. Certifikáty a prohlášení

 10. Reklamace

Na této stránce jsme vám připravili "stručného průvodce", jak u nás nakupovat. Svým zákazníkům vycházíme vstříc: přijímáme všechny formy objednávek.

Pokud jste podnikatelský subjekt, pak před zahájením obchodního vztahu vyžadujeme pouze živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku a jste-li plátci DPH, pak také osvědčení o registraci plátce DPH.

Naopak náš výpis z obchodního rejstříku , DIČ a živnostenské listy naleznete v levém menu pod heslem O firmě.

1. Vyhledávání zboží

Vyhledávání zboží na těchto webových stránkách lze několika způsoby :

 1. prohledáváním stránek nabídek a katalogů podle jednotlivých oborů a kategorií, kdy na daný obor nebo kategorii výrobku je možné se dostat buď kliknutím na slovní popis, který je vždy modrý a musí být podtržen nebo přes kliknutí na obrázek.

 2. pomocí fulltextového vyhledávače v levém menu

2. Ceníky

Základní ceny jsou uváděny pro přehlednost přímo na stránkách konkrétního výrobku. Ceny jsou vždy uváděny bez DPH. U každého ceníku je uvedena příslušná sazba DPH. Ve většině případů garantujeme ceny minimálně 3 měsíce až jeden rok, avšak u některého zboží si v dodacích podmínkách vyhrazujeme právo na okamžité změny, především v souvislosti změny kurzů zahraničních měn o více jak 5 %. Ceníky si můžete také vytisknout pomocí tlačítka tisk v pravé horní části obrazovky (nebudou se tisknout rámy - tj. levé menu a horní lišta). Pokud chcete mít k dispozici aktuální informace o cenách a o jakýchkoli změnách daného obchodního oboru automaticky, tak nás prosím kontaktujte, a to buď písemně, telefonicky, emailem v odkazu "žádost o zasílání novinek emailem" nebo pomocí formuláře Zasílání novinek.

3. Rabatové podmínky

Rabatové podmínky jsou závislé na velikosti a pravidelnosti odběrů a současně na platební morálce. Rabaty jsou sjednávány individuálně na základě osobních jednání. Odkaz na orientační rabatové podmínky je vždy uveden na konci každého ceníku v daném oboru.

4. Objednávky

O tom, kde, jak a u kterých našich pracovníků lze nabízené zboží a služby objednat jste informováni buď přímo na každé stránce nebo po kliknutí na tlačítko "kontakty, kde jsme", které vidíte na levé liště. Tato spojení obsahují jména, telefonní a faxová čísla a poštovní i emailové adresy. Vyřízení vašich objednávek urychlíte, když je budete adresovat na konkrétní jména našich pracovníků daných obchodních oddělení.

 

Objednávky přijímáme:

Jestli jste zvyklí podávat objednávky pouze písemné, a to buď poštou nebo faxem, máme pro vás připraveny velmi praktické formuláře objednávek k vytištění, do kterých při objednávání budou vaši nákupčí jen zapisovat počty kusů. Odkazy na tyto objednávky naleznete na stránkách konkrétního oboru.

Vaše objednávky v libovolné formě potvrdíme na vyžádání. Kupní smlouva se vystavuje na obchodní případy většího rozsahu.

5. Platební podmínky

Odkaz na platební podmínky je vždy na konci každého ceníku - "dodací podmínky". Využíváme však všechny obvyklé způsoby:

6. Dodací lhůty

Odkaz na dodací lhůty je vždy uveden na konci každého ceníku - "dodací podmínky", které jsou u každého výrobku jiné, případně se můžete nechat informovat při podání objednávky nebo si nechat termíny dodání na objednávce potvrdit.

 

Obecně platí:

7. Odběr zboží a jeho doprava.

Doprava mimo výslovně uvedených výrobků není v ceně, může být však jednou z pobídkových množstevních slev pro naše významné zákazníky.

8. Záruční lhůty

Odkaz na záruční lhůty je vždy na konci každého ceníku. Záruční lhůty se pohybují podle typů výrobků od 24 měsíců do 10 let.

9. Certifikáty a prohlášení

Odkaz na certifikáty a prohlášení je vždy na konci každého ceníku nebo v samostatném odkazu certifikáty a prohlášení, který vidíte na levé liště, popř. vám můžeme zaslat nejaktuálnější kopie certifikátů faxem nebo poštou.

10. Reklamace

Viz. sekce reklamace pro obor elektro

zpět na obsah


Sortiment | Novinky| O firmě | KontaktyKde nakoupit | Reference | RSS

BONEGA spol. s r.o. Sudoměřice nad Moravou 302 [email protected], tel. ústředna: 518 335 333-5, tel.: 518 335 216