» O firmě

Sídlo firmy

Založení firmy

Firma byla založena již v roce 1992 dvěmi společníky - Boženou Janečkovou a ing. Romanem Hudečkem. Od počátku nedošlo k přerozdělení majetkových podílů (50:50) ani ke změně společníků. Oba dva společníci jsou také současně jednateli společnosti BONEGA®.

Společnost je od počátku ryze český subjekt.

Původ názvu firmy

Název firmy BONEGA® vznikl převzetím tohoto slova ze slovníku umělého mezinárodního jazyka Esperanta. V tomto jazyce znamená "Bonega" výborný(á), dobrý(á). V roce 2004 firma úspěšně zaregistrovala ochrannou známku BONEGA® .

Sídlo firmy

Sídlo společnosti, včetně skladovacích a výrobních prostorů, se nachází v Sudoměřicích nad Moravou v bezprostřední blízkosti hranic se Slovenskem.


Profilování firmy

Firma se z počátku věnovala více oborům, ale postupem času se vyprofilovala. Nyní se firma věnuje především dvěma oborům a to elektroinstalační materiál (jistící přístroje pro nízké napětí) a bytovým vodoměrům s navazujícím bezdrátovým přenosem dat. Firmu posunuje vpřed především špičkový vývoj, který se může prezentovat již několika patenty a užitnými vzory. Výroba probíhá převážně formou outsourcingu s velmi pečlivou výstupní kontrolou. Každoročně přinášíme našim zákazníkům unikátní výrobky, které určují směr moderních trendů. Naší neustálou snahou je zlepšování užitných vlastností a parametrů, což se odráží i v řadě ocenění.


Přístup k zákazníkům

Vysoká kvalita

Rychlý servis

Velká informovanost zákazníků

Cenová politika

Naší snahou je vytváření oboustranně výhodných a dlouhodobých obchodních vztahů.

 


Sortiment | Novinky| O firmě | KontaktyKde nakoupit | Reference | RSS

BONEGA spol. s r.o. Sudoměřice nad Moravou 302 [email protected], tel. ústředna: 518 335 333-5, tel.: 518 335 216