Uživatelské výhody vodoměrů BONEGA

Vodoměry BONEGA byly vyvíjeny speciálně za účelem zamezení konfliktů při rozúčtování vody způsobené nepřesností vodoměrů nebo záměrným ovlivňováním vodoměrů samotnými nájemníky. Náš vývojový tým tak přišel s řadou inovací a praktických řešení, které jsme pro přehlednost rozdělili do 3 skupin.

Ochrana proti ovlivnění vodoměru

Jste si jisti, že váš dosavadní vodoměr měří všem stejně? Při vývoji vodoměrů BONEGA® jsme vycházeli z negativních zkušeností konečných uživatelů a vytvořili řadu opatření, které zabraňují úmyslnému zkreslování výsledků měření.

» Více informací


Vysoká přesnost a citlivost

Vodoměry BONEGA® se pyšní mimořádně vysokou přesností a citlivostí v obou montážních polohách ve třídě B (dokonce se těsně přibližují nadstandardní třídě C). Kromě toho má vodoměr řadu praktických prvků usnadňující montáž i odečítání.

» Více informací


Obchodní přednosti

Díky vlastnímu vývoji se nám podařilo vytvořit vodoměr na špičkové technické úrovni a s moderním působivým designem. Svým zákazníkům však vycházíme vstříc také rychlostí dodávek do 48 hodin, obchodními podmínkami a především dlouhou zárukou (5 let). Svým výrobkům naprosto důvěřujeme. Dobrovolně je necháváme cejchovat podle náročné normy EHS.

» Více informací


obchodní zástupce Ing. Jana Janečková mobil: + 420 604 207 548, email: [email protected], odbytové oddělení - Lenka Švirgová, tel. + 420 518 335 216, mobil: +420 734 346 996, email: [email protected], 696 66 Sudoměřice nad Moravou, Potoční 302 (areál ZD)


Výrobky | Novinky | O firmě | Podpora prodeje | Kontakty

BONEGA spol. s r.o. Sudoměřice nad Moravou 302, Ing. Jana Janečková, [email protected], mobil: 604 207 548